Divky ve svatecnim ostrozskem kroji Dozinky souboru Dolnemcan v nivnickem kroji Devcata ve staromestskem kroji Mali verbiri Pary v hradcovickem kroji Hody v Uherskem Ostrohu Velikonocnich zvyky kunovskych mladencu

Užitkové a dárkové předměty

Ručně tkané dárkové a užitkové předměty

Tkané tašky přes ramenoTkané obaly na láhve

Pro milovníky a znalce ručního tkaní máme širokou nabídku různých užitkových a dárkových předmětů. Mezi velice oblíbený sortiment patří ubrusy a prostírky.

Dárkové a užitkové předměty lze objednat i na zakázku. Maximální šíře ubrusů je 90 cm, délka dle přání. Barevnost a kombinaci vazeb plníme podle individuálních požadavků.

Ručně tkané tašky

Dalším velmi oblíbeným artiklem jsou tkané tašky - různé velikosti, různé tvary a různé barvy. Jistě si vyberou dámy i malé slečny. Tkaný materiál kombinujeme i s jinou metráží, korálky, bambusovými držadly a podobnými přírodními materiály.

Tkané užitkové předměty

V naší prodejně z tkané metráže ještě najdete polštáře, obaly na láhve vína, obaly na “koštovačku”, záložky a obaly na knihy.

Tkané tašky - většíTkané prostírkyTkané taštičkyTkané obaly na "koštovky"Tkané tašky s různýma ušima

Přejít na fotogalerii

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému
Strukturalni fondy EU Spolecny regionalni operacni program Mikroregion Ostrozsko Mesto Uhersky Ostroh Tradicni vyrobek Slovacka